نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد

ساخت وبلاگ

امکانات وب

نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد

بهترین صندلی خودرو 

هر ساله بر اثر سانحه تصادف کودکان زیادی میمرند و یا دچار آسیبان جبران ناپذیری می شوند. بسیاری از والدین تصور می کنند که اگر کودکشان را در آغوش بگیرند بیشتر مراقب او هستند و از خطرات احتمالی جلوگیری می کنند. دلیل آسیب دیدن کودکان و نوزادان در تصادفات جاده ای نبستن کمربند ایمنی یا صندلی نامناسب با وزن و سن کودک است. در میان وسایل سیسمونی که برای فرزند دلبندتان تهیه می کنید صندلی ماشین یکی از مهم تری وسلیه ها برای حمل نوزاد است که از خطرات احتمالی جلوگیری می کند. در ترمزهای ناگهانی و یا تصادفات احتمال پرت شدن کودک از صندلی عقب به صنلی جلویی وجود دارد اما ساتفاده از صندلی ماشین کودک و نوزاد مانع از پیش آمدن این خطرات و آسیبات می شود. با ما همراه باشید تا ویژگی های صندلی غذاخوری کودک و نوزاد را برای شما والدین عزیز شرح دهیم.

 

انواع مدل های صندلی ماشین کودک و نوزاد

 

صندلی ماشین مخصوص نوزادان: این صندلی ماشین برای کودکان 6 تا 9 ماه طراحی و روانه بازار شده است. طراحی این صندلی ها به گونه ای است که اگر کودکتان خواب است بدون بیدار کردن آن می توانید صندلی را از خودرو بیرون بیاورید.

صندلی ماشین مخصوص خردسالان: این مدل از صندلی مشین برای کودکان از 6 تا 4 سالگی با وزن 18.5 کیلوگرم مناسب است.

 صندلی ماشین تقویتی: این نوع از صندلی ماشین برای کودکانی مناسب است که رشد زیادی داشته اند اما هنوز زود است که روی صندلی ماشین ماشین بنشینند. این مدل از صندلی ماشین علاوه بر ایمنی و حفاظت بیشتر، افزایش ارتفاع هم پیدا می کند.

صندلی ماشین قابل تنظیم: این مدل از صندلی ماشین شامل دو نوع متفاوت می شود: مدل اول صندلی نوزاد و خردسال را ترکیب می کند و مدل دوم صندلی خردسال و تقویتی را باهم ترکیب می کند.

 

نکات ویزه در هنگام خرید صندلی ماشین کودک و نوزاد

 

استفاده راحت: اولین نکته ای که در هنگام خرید صندلی ماشین باید مد نظر قرار دهید راحتی و آرامش کودک دلبندتان است. علاوه بر این باز و بسته کردن و شست و شوی آن باید برای مادران هم ساده و راحت باشد. 

 

کمربند ایمنی: کمربند صندلی ماشین کودک باید دارای پنج نقطه اتصال باشد. دوتا از کمربند بر روی شانه و دوتا کناره های پا و یکی وسط پای کودک بسته می شود. اگر صندلی مورد نظر این پنج کمربند را داشت بهترین گزینه برای خرید می باشد. 

 

اندازه صندلی ماشین: قبل از خرید صندلی ماشین کودک اندازه داخلی اتومبیل خود را در نظر بگیرید. ممکن است برخی از صندلی ها خیلی بزرگ باشد در نتیجه برای نصب باز باشد که صندلی راننده یا سرنشین جابه جا شود. طبیعی است کخ اگر این وسیله خیلی بزرگ باشد سلامت کودک دلبندتان به خطر می افتد اگر هم خیلی کوچک باشد کودک در آن راحت نیست.

برای خرید انواع مدل های صندلی ماشین با قیمت مناسب و کیفیت عالی به فروشگاه اینترنتی نی نی وب مراجعه کنید.

نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد...
ما را در سایت نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد دنبال می کنید

برچسب : صندلی اتومبیل کودک, صندلی خودرو کودک, قیمت صندلی ماشین کودک و نوزاد, نویسنده : نازنین عمرایی بازدید : 35 تاريخ : دوشنبه 7 تير 1400 ساعت: 13:00