نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد

ساخت وبلاگ

امکانات وب

نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد

ویژگی های بارز صندلی اتومبیل کودک

صندلی ماشین مناسب باید قابلیت اتصال به بدنه فلزی خودرو را اشته باشد. بسیاری از صندلی خودرو های موجود در بازار تنها از طریق روکس، و یا کمربند ایمنی به خودرو وصل می شود که این مورد ضریب امنیت صندلی ماشین را تا حد زیادی کاهی می هد پس اگر بتوانید صندلی ماشینی را تهیه کنید که قابلیت اتصال به بدنه فلزی خودرو را داشته باشد بیشترین ایمنی را می توانید برای کودکتان فراهم کنید.

کمربند صندلی ماشین

صندلی ماشین برای حفظ امنیت بیشتر کودک باید دارای کمربند ایمنی باشد تا کودک ار از تکان های شدید خودرو حفظ کند. جنس این کمربند باید به قدری نرم و لطیف باشد که کودک اذییت نشود و یا ترمز های نگهانی موجب زخم شدن بدن کودکک دلبندتان نشود. این نوع از کمربند ها معمولا به صورت ضربدری هستند که با یک لایه نرم و لطیف پوشانده شده اند تا کودک آسیب نبیند.

 

دوام صندلی ماشین

هنگام خرید صندلی ماشین باید توجه داشته باشید که صندلی کودک را برای مدت طولانی می خواهید استفاده کنید در این صورت صندلی ماشینی را تهیه کنید که استحکام بالایی دارد. با این کار می توانید از این صندلی ها در تمام مدت نوزادی و خردسالی کودک خود استفاده کنید.
 
 

تمیز بودن صندلی ماشین

 

باید صندلی ماشین را به خوبی نگهداری کنید تا بتوانید طولانی مدت از آن استفاده کنید و کودکتان را از مکانی به مکان دیگر ببرید به همین دلیل بهتر است صندلی ماشینی را تهیه کنید که روکش های آن قابلیت شست و شو دارند.
 
 

 

اول ایمنی بعد حرکت

قبل از حرکت خودرو به این نکته توجه کنید که صندلی خودرو را به طور صحیح در خودرو نصب کرده اید و بعد شروع به حرکت کنید در غیر این صورت آسیب جبران نا پذیری به کودکتن وارد می کنید.


-گروه 0: مناسب از بدو تولد تا زمانی که وزن کودک به 1 کیلوگرم برسد.

-گروه 0+: قابل استفاده از بدو تولد تا وزن 13 کیلوگرم

-گروه 1:قابل استفاده برای کودکانی با وزن 9 تا 17 کیلو گرم

-گروه 2 و 3: قابل استفاده برای کودکانی با وزن 15 تا 25 کیلو گرم و تا 25 و 36 کیلو گرم

بهترین مکان برای نصب صندلی خودرو، صندلی های غقب ماشین می باشد در صورت یکه دوست دارید صورت کودکتان را ببینید و ماشینتان دارای سیستم ایربگ می باشد می توانید کودک را در صندلی جلوی ماشین قرار دهید.

مراقب باشید زیرا اگر اتومبیلتان دارای کیسه هوا باشد در حین تصادف احتمال خفه شدن کودک شما وقتی در صندلی جلو نشسته است وجود دارد. در حال حاضر صندلی های پیشرفته ای وارد بازار شده اند که سیستم رگلاژ داشته و قابل تنظیم برای هر سنی هستند.

 

 

قیمت این نوع از صندلی ماشین ها نسبت به مدل های کلاسیک آنها بیشتر است اما از آنجایی که برای هر سنی مناسب است در نهایت در اتلاف هزینه صرفه جویی می کنید.
برای خرید انواع صندلی ماشین کودک و نوزاد با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی نی نی بو دیدن کنید. سیسمونی نوزاد نی نی وب بزرگترین تولید کننده سیسمونی نوزاد در ایران می باشد.

 

 

 

نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد...
ما را در سایت نکاتی در خصوص خرید صندلی اتومبیل کودک و نوزاد دنبال می کنید

برچسب : صندلی اتومبیل کودک, صندلی خودرو کودک, قیمت صندلی ماشین کودک و نوزاد, نویسنده : نازنین عمرایی بازدید : 37 تاريخ : يکشنبه 23 خرداد 1400 ساعت: 19:45